W roku szkolnym 2023/2024 rodzice mogą się kontaktować z poszczególnymi nauczycielami zgodnie z poniższym harmonogramem
Lp. | Nazwisko i imię | Dzień tygodnia | Godzina konsultacji | Numer sali | Lokalizacja |
1. |
Szczepaniak - Furman Beata |
piątek |
9:00-10:00 |
Gabinet dyrektora |
ul.Wiejska 1 |
2. |
Juszczak Karol |
czwartek |
8:25-9:25 |
Gabinet wicedyrektora |
ul.Wiejska 1 |
3. |
Cantop Małgorzata |
czwartek |
8:40-9:40 |
Pokój nauczycielski |
ul.Wiejska 1 |
4. |
Bieńkowska Iwona |
środa |
13:05-14:05 |
Pokój nauczycielski |
ul.Wiejska 1 |
5. |
Domagalska Agnieszka |
- |
- |
- |
- |
6. |
Dziczek Anna |
wtorek |
11:15-12:15 |
Pokój nauczycielski |
ul.Wiejska 1 |
7. |
Galicka Marta |
środa |
13:10-14:10 |
Pokój nauczycielski |
ul.Wiejska 1 |
8. |
Gałkowska Joanna |
piątek |
8:35-9:35 |
Pokój nauczycielski |
ul.Wiejska 1 |
9. |
Gaszczyńska Anna |
środa |
8:35-9:35 |
Pokój nauczycielski |
ul.Wiejska 1 |
10. |
Jackiewicz Mariola |
czwartek |
15:00-16:00 |
Gabinet psychologa |
ul.Wiejska 1 |
11. |
Karczewska Magdalena |
czwartek |
8:35-9:35 |
Pokój nauczycielski |
ul.Wiejska 1 |
12. |
Kawicka Barbara |
środa |
13:05-14:05 |
Gabinet pedagoga |
ul.Wiejska 1 |
13. |
Kłobukowska Joanna |
poniedziałek , wtorek, czwartek |
7:30-7:50 |
Pokój nauczycielski |
ul.Wiejska 1 |
14. |
Ruciński Maciej |
wtorek |
9:40-10:40 |
Pokój nauczycielski |
ul.Wiejska 1 |
15. |
Kurowski Daniel |
wtorek |
11:30-12:30 |
Pokój nauczycielski |
ul.Wiejska 1 |
16. |
Masna Lilianna |
piątek |
8:40-9:40 |
Pokój n-li wf |
ul.Wiejska 1 |
17. |
Matyka Małgorzata |
Poniedziałek |
9:25-10:25 |
Pokój nauczycielski |
ul.Wiejska 1 |
18. |
Pietras Anna |
środa |
8:35-9:35 |
Pokój n-li wf |
ul.Wiejska 1 |
19. |
Rykaczewska Dorota |
wtorek |
11:30-12:30 |
Pokój nauczycielski |
ul.Wiejska 1 |
20. |
Sacharczuk Cezary |
piątek |
11:15-12:15 |
Pokój nauczycielski |
ul.Iławska 40 |
21. |
Sacharczuk Witold |
poniedziałek |
9:40-10:40 |
Sala nr 4 |
ul.Wiejska 1 |
22. |
Sikorska Anna |
poniedziałek |
14:30-15:30 |
Sala 27 |
ul.Wiejska 1 |
23. |
Słowińska Dorota |
czwartek |
9:30-10:30 |
Pokój nauczycielski |
ul.Wiejska 1 |
24. |
Stalmirska Ewa |
piątek |
9:30-10:30 |
Pokój nauczycielski |
ul.Wiejska 1 |
25. |
Szysler Andrzej |
- |
- |
- |
- |
26. |
Świergolski Adam |
poniedziałek |
9:25-10:25 |
Pokój nauczycielski |
ul.Wiejska 1 |
27. |
Topolewska Iwona |
poniedziałek, wtorek |
14:45-15:45 |
Pokój nauczycielski |
ul.Wiejska 1 |
28. |
Traczyk Tomasz |
środa |
10:25-11:25 |
Pokój nauczycielski |
ul.Wiejska 1 |
29. |
Ulatowska Krystyna |
czwartek |
11:15-12:15 |
Pokój nauczycielski |
ul.Wiejska 1 |
30. |
Wilk Marta |
poniedziałek |
13:10-14:10 |
Pokój nauczycielski |
ul.Wiejska 1 |
31 |
Włodarski Paweł |
czwartek |
9:25-10:25 |
Pokój nauczycielski |
ul.Wiejska 1 |
32 |
Woronko Iwona |
poniedziałek |
10:30-11:30 |
Pokój nauczycielski |
ul.Wiejska 1 |
33 |
Zając Mirosława |
piątek |
8:40-9:40 |
Pokój nauczycielski |
ul.Wiejska 1 |